Dane kontaktowe Ośrodka:

SPECJALNY
OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2
W OTWOCKU
ul. Literacka 8
05-400 OTWOCK
tel. 22 779 35 04
e-mail: srodborow@o2.pl
sekretariat@glusiotwock.pl

Program EFS:Program OSE:

Administrator serwisu:

 • Pożegnanie absolwentów Liceum Ogólnokształcącego
 •      W piątek 27 kwietnia, w Liceum Ogólnokształcącym w naszym Ośrodku, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego – tym samym szkoły przez  uczniów klas trzecich. Była to ostatnia okazja do podsumowania  pracy abiturientów  w ciągu trzech lat nauki, do refleksji i zadumy. W tym jakże ważnym dla wszystkich dniu, który skończył  pewien rozdział w życiu każdego młodego absolwenta, zebrali się  prawie wszyscy pracownicy szkoły, uczniowie bohaterzy tego dnia-jeszcze uczniowie klasy trzeciej oraz młodsi koledzy i koleżanki.

  Podczas pożegnania, nagrodzono najzdolniejszego ucznia-Tomasza Mućkę z najwyższą  średnią ocen (4,94).

    Były kwiaty, wzruszające przemówienia, podziękowania,  niezwykle ciekawe prezentacje naszych uczniów z ich historią pobytu w naszym ośrodku –niektórzy spędzili u nas 13 lat!!! Zobaczyliśmy także wzruszającą prezentację „Z dedykacją dla wychowawców nauczycieli i pracowników ośrodka” zamieszczona na naszej stronie.

    Niespodzianką (zwłaszcza dla wychowawczyni maturzystów) był pięknie zaśpiewany utwór „Ale to już było” (wcześniej żmudnie ćwiczony w wielkiej tajemnicy), przypominając sobie ze łzami w oczach najpiękniejsze chwile spędzone w murach liceum.

     Rozstajemy się po wielu wspólnie spędzonych latach bogatych w radość i smutek. To z wami drodzy koledzy, dzieliliśmy się zmartwieniami i to w was zawsze znaleźliśmy pomoc i wsparcie. Nawet gdy nie będziecie tu obecni, wszystkie ślady, które po sobie zostawiliście będą nam o was przypominały. Mamy nadzieję, że wy o nas również nie zapomnicie i będziecie częstymi gośćmi w murach „ Naszej szkoły”. Dziękujemy wam, za zapał z jakim reprezentowaliście nasz ośrodek na różnych olimpiadach i konkursach, zawodach sportowych.

         Życzymy wam szerokiej drogi,  obiecujemy Was godnie zastąpić.

  Uczniowie klasy III

  foto.JPG

  POŻEGNANIE KLASY MATURALNEJ – zobacz zdjęcia

  Z DEDYKACJĄ  DLA   WYCHOWAWCÓW, NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW OŚRODKA  –  zobacz prezentację

  SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W OTWOCKU
  Administrator strony: mgr Mariusz Woronko, e-mail: mariuszworonko@glusiotwock.pl
  Powered by WordPress
  2008-2024

  Skip to content