Dane kontaktowe Ośrodka:

SPECJALNY
OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2
W OTWOCKU
ul. Literacka 8
05-400 OTWOCK
tel. 22 779 35 04
e-mail: srodborow@o2.pl
sekretariat@glusiotwock.pl

Program EFS:Program OSE:

Administrator serwisu:

 • Tradycja Ośrodka:
  PIKNIK W ŚRÓDBOROWSKIM LESIE
 • 031

      Dnia 23 maja 2015 roku w naszym Ośrodku, jak co roku, odbył się VIII Piknik w Śródborowskim Lesie. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 9.00. W pikniku wzięło udział wielu pracowników, dzieci i młodzieży naszej placówki. Ale zaproszeni zostali również goście z zewnątrz, a także rodzice naszych wychowanków.

  Było wiele atrakcji dla najmłodszych dzieci: trampolina, zjeżdżalnia, zamek dmuchany. Maluszki mogły pobawić się z clownami, obejrzeć pokaz baniek mydlanych, zrobić sobie zdjęcie, zobaczyć prawdziwe alpaki, pomalować buzie. Dzieci mogły też pokonać tor przeszkód zorganizowany przez ośrodek rehabilitacyjny “Kinetik” oraz wziąć udział w loterii fantowej.

  Każdy z gości został powitany kawałkiem smacznego tortu. Poza tym można było skosztować ciasta, grillowanego mięsa, grochówki, lodów. Na spragnionych czekała kawa, herbata, profesjonalnie przygotowane soki. Młodzież SOSW sprzedawała gofry, samodzielnie przygotowane babeczki, ręcznie wyszywane kartki oraz balony. Zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczone zostaną na ich wyjazd do Włoch. Panie miały okazję uczesać się w kąciku fryzjerskim.

  Zabawa skończyła się o godzinie 13.00. Jedyne, czego nam zabrakło, to słońce…. Na szczęście było ciepło i nie padał deszcz. Piknik był udany i wszyscy byli zadowoleni.

  Żal było wracać do domu. Wszystkim, którzy brali udział, serdecznie dziękujemy….

  Tekst napisała p. Iwona Długaszek

  Zobacz zdjęcia

  Foto wykonał: p. Jerzy Żaczek

  Panu Jerzemu Żaczek ogromnie dziękujemy za piękne zdjęcia!

  SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W OTWOCKU
  Administrator strony: mgr Mariusz Woronko, e-mail: mariuszworonko@glusiotwock.pl
  Powered by WordPress
  2008-2024

  Skip to content