Dane kontaktowe Ośrodka:

SPECJALNY
OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2
W OTWOCKU
ul. Literacka 8
05-400 OTWOCK
tel. 22 779 35 04
e-mail: srodborow@o2.pl
sekretariat@glusiotwock.pl

Program EFS:Program OSE:

Administrator serwisu:

 • Radosne pożegnanie
 •    Dnia 18.06.2012 r. w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących i Słabosłyszących w Otwocku-Śródborowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla dzieci biorących udział w zajęciach Wczesnego Wspomagania Rozwoju oraz dla wychowanków Przedszkola Specjalnego “Skrzaty”.

     Uroczystość otworzył Dyrektor placówki- Paweł Uścinowicz dziękując wszystkim za trud i zaangażowanie w pracę terapeutyczną i wychowawczą. Podziękowano również rodzicom za systematyczne dowożenie dzieci na zajęcia. Trzynaścioro dzieci pożegnano w sposób szczególny- otrzymali oni dyplomy i nagrody książkowe z rąk terapeutów. Dzięki zaangażowaniu w pracę terapeutyczną oraz systematycznej współpracy z rodzicami nasi podopieczni podejmą naukę w szkołach masowym, część z nich znajdzie się w klasach integracyjnych. Uhonorowano również dzieci kończące edukację przedszkolną. Na uroczystość przybyło wielu rodziców wraz z rodzeństwem „naszych” dzieci. Obecni byli również: dziadkowie, babcie i inni krewni.

    Po wystąpieniu dyrekcji ośrodka zaprezentowano program artystyczny przygotowany przez dzieci z przedszkola specjalnego. Zawierał on wiązankę przebojów piosenki dziecięcej w połączeniu z inscenizacją ruchową. Po programie zaproszono wszystkich obecnych do wspólnej zabawy, która miała zintegrować uczestników imprezy. Szczególnym zainteresowaniem dzieci cieszyły się balony wypełnione helem oraz chusta klanzy, która zgromadziła wokół wielu rodziców. Wszystkim dopisywały wyśmienite humory i niejeden z dorosłych poczuł się znowu jak dziecko.

     Dla wszystkich przygotowano również wyśmienity poczęstunek. Szczególnie podobał się ogromny tort, na którym umieszczono imiona wszystkich dzieci dla których zorganizowano przyjęcie.

   

  p. Agnieszka Walczak, p. Krzysztof Stolarski

  foto.JPG ZOBACZ ZDJĘCIA

   

  SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W OTWOCKU
  Administrator strony: mgr Mariusz Woronko, e-mail: mariuszworonko@glusiotwock.pl
  Powered by WordPress
  2008-2024

  Skip to content