Dane kontaktowe Ośrodka:

SPECJALNY
OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2
W OTWOCKU
ul. Literacka 8
05-400 OTWOCK
tel. 22 779 35 04
e-mail: srodborow@o2.pl
sekretariat@glusiotwock.pl

Program EFS:Program OSE:

Administrator serwisu:

 • Rekolekcje Wielkopostne 2012
 •      W dniach od 20 do 22 marca 2012 r. przeżywaliśmy w naszym Ośrodku Rekolekcje Wielkopostne.
  Rekolekcje to czas refleksji nad naszym życiem, przemiany serc i pogłębienia więzi z Bogiem. Przewodnikiem na naszej drodze rekolekcyjnych poszukiwań i wyborów był ks.Dariusz Furmanik z Warszawy. Nauki rekolekcyjne odbywały się w świetlicy internackiej.

      Ksiądz Darek angażował nas w różne prace plastyczne, konkursy, mieliśmy też do wykonania zadania domowe na następny dzień. Każdy z nas otrzymał “NAJWSPANIALSZY DYPLOM DZIECKA BOŻEGO” i jak podkreślił ks. Darek jest to: ,,Największy i najwspanialszy tytuł jaki może otrzymać człowiek, a który jest nam przyznany za darmo z wielkiej miłości Boga”.

      Punktem kulminacyjnym trzydniowych rekolekcji była Msza święta podczas której modliliśmy się o trwałe owoce tych rekolekcji oraz w intencji uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników naszego ośrodka. Dziękowaliśmy też ks. Rekolekcjoniście za trud włożony w przygotowanie i przeprowadzenie tych rekolekcji. Padły też słowa podziękowania naszym księżom spowiednikom ks. Michałowi Skibińskiemu i ks. Jackowi Skoczylasowi.

      Myślę, że te rekolekcje dostarczyły nam dużo przeżyć duchowych, które pozwolą nam w lepszy sposób przygotować się na nadchodzące Święta Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.

  s.Salomea Danilewicz OSB

  foto.JPG 

  REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE – zobacz zdjęcia

   

  SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W OTWOCKU
  Administrator strony: mgr Mariusz Woronko, e-mail: mariuszworonko@glusiotwock.pl
  Powered by WordPress
  2008-2024

  Skip to content