Dane kontaktowe Ośrodka:

SPECJALNY
OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2
W OTWOCKU
ul. Literacka 8
05-400 OTWOCK
tel. 22 779 35 04
e-mail: srodborow@o2.pl
sekretariat@glusiotwock.pl

Program EFS:Program OSE:

Administrator serwisu:

 • Studniówka 2012
 •    Sobota, 14 stycznia, była dniem długo oczekiwanym przez naszych tegorocznych  maturzystów. Po raz drugi w historii naszego ośrodka odbył się bal studniówkowy.

      Pięknie udekorowana sala gimnastyczna w klimacie kultury arabskiej nawiązywała do zainteresowań naszych uczniów, jakie zrodziły się po niedawnym pokazie w naszej placówce tańca orientalnego. Trud włożony w przygotowanie dekoracji, naukę poloneza oraz walca, samodzielne wykonanie zaproszeń, zaprocentowały wspaniałą zabawą i niezapomnianymi przeżyciami. Balowe suknie i makijaże oraz garnitury dodawały pewności siebie a także sprawiły, że nie wszyscy zostali od razu rozpoznani przez swoich opiekunów.

    Twórcze podejście uczniów liceum podczas organizowania balu zaowocowało nagraniem przez nich teledysku, w którym w sposób zabawny i swobodny zaprezentowali lubiane przez siebie style muzyczne.

      Prezentacja teledysku podczas uroczystości okazała się nie tylko dodatkową atrakcją ale i początkiem świetnej zabawy, w której młodzież i dorośli wzajemnie uczyli się układów do znanych utworów. Nie obeszło się także bez wyboru króla i królowej balu, zostali nimi Marcin i Sylwia – Serdecznie gratulujemy!!!

     Ten wspaniały czas przygotowań i w końcu czas znakomitej zabawy podczas balu studniówkowego na pewno będzie jeszcze długo wspominany przez wszystkich podczas oglądania zdjęć i nagrań DVD, a  tegorocznym maturzystom dodał sił do pracy przed najważniejszym w życiu egzaminem, jakim jest egzamin dojrzałości.

  p. Aneta Gołąb

  foto.JPG DEKORACJA SALI NA STUDNIÓWKĘ -zobacz zdjęcia

  foto.JPG BAL STUDNIÓWKOWY – zobacz zdjęcia

  TELEDYSK był pokazany na studniówce:

  SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W OTWOCKU
  Administrator strony: mgr Mariusz Woronko, e-mail: mariuszworonko@glusiotwock.pl
  Powered by WordPress
  2008-2024

  Skip to content