Dane kontaktowe Ośrodka:

SPECJALNY
OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2
W OTWOCKU
ul. Literacka 8
05-400 OTWOCK
tel. 22 779 35 04
e-mail: srodborow@o2.pl
sekretariat@glusiotwock.pl

Program EFS:Program OSE:

Administrator serwisu:

Kopia Gran

PODZIĘKOWANIE ZA POMOC
W ZREALIZOWANIU WYPRAWY
W ALPY

    Można mówić jak się chce, ale my wiemy jedno: UDAŁO SIĘ! Wejść tak wysoko, jak nigdy wcześniej, złamać swój strach, pokonać zmęczenie, tworzyć wspaniałą zwartą grupę, w której nie było miejsca na rywalizacje, czy kłótnie. I choć sam szczyt jeszcze się przed nami nie pokłonił, to my i tak jesteśmy z siebie dumni. Z tego miejsca jeszcze raz pragniemy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za wsparcie, pomoc i wiarę w nasze możliwości. Nie udałoby nam się wyjechać, gdyby nie nasi Sponsorzy, Darczyńcy i przyjaciele, którym również bardzo chcemy podziękować: szczególnie Panu Pawłowi Fijałkowskiemu, całemu zespołowi wolontariuszy i firmie MARSH & McLENNAN COMPANIES , którzy nie tylko bardzo hojnie nas wsparli finansowo, ale namówili na wyprawę w Alpy po tym jak nie był możliwy wyjazd przez Ukrainę do Gruzji. Od początku przygotowań towarzyszyli i pomagali na rożnych płaszczyznach.

DZIĘKUJEMY!

    Dziękujemy również Fundacji Ad Futurum a szczególnie prezesowi fundacji za wielomiesięczną współpracę i pomoc, Firmie Ce5, Firmie Jurkop, Panu Przemysławowi Zimkowi,

Panu Przemysławowi, Pani Teresie Fijałkowskiej, Pani Marii, Pani Magdalenie, Pani Zarańskiej, Pani Magdalenie, Pani Joannie, Panu Maciejowi, Pani Martynie, Panu Grzegorzowi Młynarczykowi, Małej Lence, Oldze W., Pani Agacie, Pani Katarzynie, Pani Małgorzacie Wyszyńskiej, Panu Adamowi, Panu Krzysztofowi Zaborowskiemu, Państwu Małkowskim, Panu Markowi Zarańskiemu, Panu Piotrowi Stawińskiemu, Pani Karolinie K, Pani Zofii Fijałkowksiej, Panu Michałowi, Pani Alicji Bielak, Pani Zofii, Pani Joannie Żółkiewicz. Państwu Agacie i Pawłowi Przychodzień, Pani Iwonie, Pani Kindze, Panu Józefowi, Panu Mateuszowi, Pani Justynie Kubiak, Pani Karolinie Motal, Pani Ali Strzelec, Panu Dawidowi Okrój, Panu Grzegorzowi Gębczyńskiemu i wszystkim innym, którzy przyczynili się do realizacji naszych marzeń!

DZIĘKUJEMY! 

_MG_8880

***

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W OTWOCKU
Administrator strony: mgr Mariusz Woronko, e-mail: mariuszworonko@glusiotwock.pl
Powered by WordPress
2008-2024

Skip to content