Program EFS:

Program OSE:

Administrator serwisu:

• Sport: OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM NIESŁYSZĄCYCH W WEJHEROWIE
  •       W sobotę 16 listopada 2013 roku w Gdańsku odbył się Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Tenisie Stołowym. Gospodarzem turnieju był Międzyszkolny Klub Sportowy “OLIMP” w Wejherowie. Do Gdańska zjechały się ekipy z Wejherowa, Lublina, Otwocka, Sławna, Olecka, Kutna, Poznania i Lublińca. Łącznie 8 miast w Polsce wystawiło swoje reprezentacje.

Startowali: Milena Walesiak, Ewelina Mucha, Dawid Kowalczyk, Daniel Rybiński, Mateusz Rybiński, Krystian Pasztaleniec, Kacper Pawlik i Krzysztof Urbanowicz. Opiekunami byli pan Sebastian Turzyński i pan Mariusz Woronko.

Nasza reprezentacja zdobyła dwa srebrne medale w indywidualnej dziewcząt do lat 16 – Milena Walesiak i grze deblowej dziewcząt do lat 16 – Milena Walesiak i Ewelina Mucha. Dawid Kowalczyk nie udało się zdobyć brąz medalu i zajął IV miejsce. Jest to dla niego sukces, ponieważ występował w zawodach pierwszy raz w życiu. Reszta zawodników walczyli do końca i nie poddawali się na zawodach.

Po zawodach wszyscy byli zmęczeni i szczęśliwi. Warto było startować w zawodach, ponieważ sprawiło im to radości, zdobyli doświadczenia i mają chęć motywacji do dalszej ciężkiej pracy na treningu.

Gratuluję wszystkich zawodnikom, a naśladowców zapraszam do sekcji tenisa stołowego.

Napisał: Trener p. Sebastian Turzyński