Dane kontaktowe Ośrodka:

SPECJALNY
OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2
W OTWOCKU
ul. Literacka 8
05-400 OTWOCK
tel. 22 779 35 04
e-mail: srodborow@o2.pl
sekretariat@glusiotwock.pl

Program EFS:Program OSE:

Administrator serwisu:

 • RADOSNE POŻEGNANIE
 •    19 czerwca pracownicy Ośrodka (terapeuci wczesnego wspomagania, nauczycielki z przedszkola oraz panie kucharki) zorganizowali uroczyste zakończenie roku szkolnego dla dzieci uczęszczających na zajęcia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju. 

  Z łezką w oku pożegnaliśmy dwoje dzieci, którym pomogliśmy wyrównać szanse edukacyjne. Nasze działania umożliwią im rozpoczęcie nauki w pierwszej klasie.

  Z całego serca życzymy im pomyślności i wielu sukcesów w szkole!!!

  Po części oficjalnej (przemówieniu Pana Dyrektora-Pawła Uścinowicza oraz wręczeniu dyplomów i nagród książkowych Ani i Ignacemu), dzieci wraz z rodzicami, opiekunami i terapeutami wzięły udział w przygotowanych dla nich zabawach.

  Miło nam było popatrzeć na ich uśmiechnięte buzie, na których pojawiły się rysunki zwierząt, namalowane przez panie przedszkolanki oraz panią rehabilitantkę.

  Skuszeni pysznościami na stole zaprosiliśmy wszystkich zgromadzonych do lekkiego poczęstunku, gdzie królował tort śmietankowo-truskawkowy wykonany przez nasze panie kucharki.

  Do końca czerwca wszyscy jeszcze pracujemy, a od 1 lipca życzymy dzieciom, rodzicom oraz sobie udanego wypoczynku podczas wakacji !!!

  Mamy nadzieję, że za rok ponownie spotkamy się w tak licznym gronie, na kolejnym przyjęciu zorganizowanym dla naszych podopiecznych z Wczesnego Wspomagania Rozwoju.

  Napisały: p.Halina Galera-Łubian, p. Agnieszka Walczak
  Foto: p. Marta Matusiak

  foto.jpg

  Zobacz zdjęcia

   

  SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W OTWOCKU
  Administrator strony: mgr Mariusz Woronko, e-mail: mariuszworonko@glusiotwock.pl
  Powered by WordPress
  2008-2024

  Skip to content