Dane kontaktowe Ośrodka:

SPECJALNY
OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2
W OTWOCKU
ul. Literacka 8
05-400 OTWOCK
tel. 22 779 35 04
e-mail: srodborow@o2.pl
sekretariat@glusiotwock.pl

Program EFS:Program OSE:

Administrator serwisu:

 • PIKNIK W ŚRÓDBOROWSKIM LESIE
 • KRÓTKI FILMIK Z PIKNIKU:

        W sobotę 11 maja odbyła się bardzo ciekawa impreza zorganizowana przez nasz Ośrodek. Było to spotkanie zaprzyjaźnionych ludzi różnych pokoleń osób niesłyszących z kraju i zagranicy. Spotkanie miało charakter otwarty dla wszystkich mieszkańców miasta, kandydatów do naszych szkół, niesłyszących absolwentów oraz dzieci z przedszkola specjalnego, dzieci z zajęć wczesnego wspomagania rozwoju i ich rodziców.

  Tłumnie przybyli również mieszkańcy okolicznych domów. Na wszystkich gości czekały specjalnie przygotowane przez Ośrodek atrakcje: uroczysty tort, kawiarenka pod sosenką, lody, wata cukrowa, wiejski stół, grill, dmuchany zamek oraz gra szczęśliwy numerek z atrakcyjnymi wygranymi.

  Czas gościom umilały występy Clownów z firmy SEREAF oraz muzyczne niespodzianki przygotowane przez organizatorów. Jako pierwsze wystąpiły dziewczęta z zaprzyjaźnionego gimnazjum nr 4 w Otwocku (Julia, Klaudia, Monika) z towarzyszeniem sympatycznego Krzyśka grającego na oryginalnym instrumencie Ukulele. Swój recital zaprezentował uczeń naszej placówki Piotr Zgódka wraz z zespołem muzycznym w którym gościnne wystąpił Robert Wroński – basista formacji “Kwartet”.

  Naszą majówkę należy zaliczyć do bardzo udanych i sympatycznych. Nasze najmłodsze pociechy skorzystały z imprezy najbardziej, ponieważ było dla nich przygotowanych najwięcej atrakcji.

  Organizatorzy pragną serdecznie podziękować naszym sponsorom: Piekarni Wanda, Piekarni Staropolska-Panu Ryszardowi i Jadwidze Krawczyk, Pani Elżbiecie i Małgorzacie Grycan, Firmie Refresco, Pani Prezez Ewie Falkowskiej z Firmy Granna, Firmie Cobi, Panu Rafałowi Żurawek z Firmy Leys, Firmy MochToys, Panu Witoldowi i Pawłowi Trzaskowskim z Firmy Kiszeczka, Pani Joannie i Wiktorowi Trzaskowskim, Coca-Coli, Firmie Bauer bez których impreza nie odbyłaby się w tak ciekawy i atrakcyjny sposób.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich na “kolejny Piknik w Śródborowskim Lesie”, który tradycyjnie odbędzie się na terenie naszego Ośrodka w przyszłym roku.

  Organizatorzy

   Zdjęcia: Roman Michalski – uczeń klasy II LO

  Zobacz zdjęcia

  SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W OTWOCKU
  Administrator strony: mgr Mariusz Woronko, e-mail: mariuszworonko@glusiotwock.pl
  Powered by WordPress
  2008-2024

  Skip to content