Program EFS:



Administrator serwisu:

Kadra

84

 PRACOWNICY NASZEGO OŚRODKA W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Dyrektor Ośrodka: mgr Paweł Uścinowicz
Kierownik Internatu: mgr Jacek Przybysz
Pedagog szkolny: mgr Krzysztof Stolarski
Psycholog szkolny: mgr Wioletta Lendzion-Kowalska

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA:
mgr Monika Andrzejak
mgr Iwona Długaszek
mgr Maria Duszczyk
mgr Halina Galera-Łubian
mgr Kinga Golewska
mgr Aneta Gołąburlop macierzyński
mgr Katarzyna Grzywacz
mgr Barbara Karłowskalogopeda, neurologopeda, pedagog specjalny
mgr Maria Rudnicka
mgr Ewa Skonieczna
mgr Anna Sułkowska
mgr Agnieszka Walczak 
mgr Elżbieta Wójcik
mgr Anna Żaczek

PRZEDSZKOLE:
mgr Agnieszka Dubińska
mgr Anna Duszczyk
mgr Anna Wilczek
mgr Małgorzata Kozłowska
mgr Magdalena Krupa
mgr Marta Matusiak
mgr Iwona Pasternacka
mgr Liliana Rybska – urlop macierzyński
mgr Anna Skonieczna
mgr Ewa Skonieczna
mgr Krzysztof Stolarski – muzykoterapia
mgr Elżbieta Wójcik
mgr Anna Żaczek

SZKOŁA PODSTAWOWA, TECHNIKUM:
NAUCZYCIELE/NAUCZANE PRZEDMIOTY:
mgr Grażyna Bakuła – przedmioty ekonomiczne – wych. kl. VIIIC SP
mgr Barbara Danilewicz/s.Salomea – religia
mgr Jakub Dubrawski – kształcenie zintegrowane – wych. kl. IIIc SP

mgr Kinga Golewska – język polski – wych. kl. IIIb TG
mgr Teresa Gurdziel – geografia, przyroda – wych. kl. IIIa TG
mgr Barbara Karłowska – język polski wych. kl. I TG
mgr Katarzyna Kieszek – chemia
mgr Barbara Kotula – język angielski, język niemiecki
mgr Zofia Kruczała – matematyka, fizyka  – wych. kl. II TG
mgr Marta Zawistowska-Krysztofik – matematyka – wych. kl. VIII SP
mgr Mirosława Kwas – kształcenie zintegrowane, wdżwr – wych. kl. IVb SP
mgr Paulina Jarzemska – wychowanie fizyczne
mgr Izabela Maszkiewicz – język angielski wych. kl IVa SP
mgr Anna Osuchowska – nauczanie początkowe – wych. kl. II SP
mgr Katarzyna Chodkiewicz – kształcenie zintegrowane – wych. kl. Ia SP
mgr Marta Sierpińska – nauczanie początkowe – wych. kl. IIIb SP
mgr inż. Iwona Suchodolska – przedmioty gastronomiczne
mgr Hanna Sośnierz – sztuka, muzyka, technika, WOK
mgr Renata Trzaskowska – nauczanie początkowe – wych. kl. IIIa SP
mgr Sebastian Turzyński – wychowanie fizyczne
mgr Beata Tymowicz – biologia, przyroda, przedmioty gastronomiczne
mgr Agnieszka Wilczyńska – historia, WOS – wych. kl. VI-VIII SP
mgr Mariusz Woronko – informatyka, zajęcia komputerowe
mgr Arkadiusz Woźniak-edukacja dla bezpieczeństwa, przysposobienie obronne

NAUCZYCIELE INTERNATU:
mgr Katarzyna Grzywacz – wych. grupy III
mgr Sebastian Turzyński – wych. grupy II
mgr Agnieszka Walczak
mgr Mariusz Woronko – wych. grupy I

ŚWIETLICA SZKOŁY PODSTAWOWEJ:
mgr Iwona Długaszek urlop macieczyński
mgr Joanna Mistewicz-Struska

ADMINISTRACJA:
Monika Cichecka
Elżbieta Szymczyk
mgr Bogusława Konowrocka
Agata Stolarska

     Dziękujemy Pani Zofii Kruczale za założenie naszej strony internetowej, w którą włożyła dużo pracy i zaangażowania.  Strona funkcjonuje od 2008 roku, do roku 2011 była prowadzona przez Panią Zofię, a obecnie jest aktualizowana przez Pana Mariusza Woronko.

Z podziękowaniami wychowankowie Ośrodka

SOSW NR 2 DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH, SŁABOSŁYSZĄCYCH ORAZ Z AUTYZMEM, W TYM Z ZESPOŁEM ASPERGERA W OTWOCKU
Administrator strony: mgr Mariusz Woronko, e-mail: marus81@tlen.pl
Powered by WordPress
2008-2019