Zdrowa Przerwa

W dniu 21 maja w naszej szkole odbyła się zdrowa przerwa. Każda klasa przygotowała przekąski z owoców lub warzyw, które wcześniej wylosowała. Dodatkowo mogliśmy przeczytać ciekawostki na ich temat, dowiedzieć się jakie składniki odżywcze zawierają, a także posłuchać piosenek wymyślonych specjalnie na tę okazję !
Dziękujemy wszystkim klasom, nauczycielom i pracownikom szkoły zaangażowanym w tę akcję!
To było niesamowite!!!! I zostanie z nami na długo.

Możliwość komentowania została wyłączona.