Spotkanie z policjantami

W dniu 21 maja uczniowie klas 0-3 mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez policjantów z pobliskiego komisariatu.
Poznaliśmy tajniki pracy policjantów: mogliśmy na żywo zobaczyć policyjne pojazdy, wykonać odciski palców, a także przymierzyć sprzęt niezbędny w tym zawodzie.
Najważniejsze jednak w podczas tego spotkania było BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE.

Możliwość komentowania została wyłączona.