W dniu 15 czerwca szczęśliwie dojechaliśmy do Zakopanego i po obiedzie wybraliśmy się drogą pod regulamin do Doliny Kościeliskiej.

Ułatwienia dostępu
W dniu 15 czerwca szczęśliwie dojechaliśmy do Zakopanego i po obiedzie wybraliśmy się drogą pod regulamin do Doliny Kościeliskiej.

Poprzedni wpis