Dane kontaktowe Ośrodka:

SPECJALNY
OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2
W OTWOCKU
ul. Literacka 8
05-400 OTWOCK
tel. 22 779 35 04
e-mail: srodborow@o2.pl
sekretariat@glusiotwock.pl

Program EFS:Program OSE:

Administrator serwisu:

 • Piknik w śródborowskim lesie
 •   Dokładnie w Dzień Matki – 26.05 odbyło się kolejne, niezwykle, sympatyczne spotkanie zaprzyjaźnionych osób i sympatyków naszego Ośrodka uczestniczących w corocznie organizowanym Pikniku majowym na terenie naszej placówki. Impreza ta celowo została w tym roku przeniesiona z piątku na sobotę co niezwykle pozytywnie wpłynęło na frekwencje gości.

     Ośrodek  odwiedziły prawdziwe tłumy ludzi i myślę, że nikt nie żałował, że wybrał właśnie taki sposób spędzenia wolnego czasu w pogodną , majową sobotę.

   Punktualnie o godzinie 10.00 imprezę otworzył Dyrektor Ośrodka-Paweł Uścinowicz. Przedstawiono krótki program artystyczny przygotowany przez wychowanków Ośrodka.

    W programie wystąpili – koło teatralne funkcjonujące w internacie Ośrodka w sztuce pt. “Jak w starym kinie”, dzieci z przedszkola specjalnego znajdującego się na terenie naszej placówki oraz dzieci klasy I-III szkoły podstawowej. Zespół ten zaprezentował incenizacje ruchowe do wiązanki przebojów piosenki dziecięcej. Wystąpili również tancerze: Shin Tao oraz Coolio – uczestnicy programu “You Can Dance”. Część artystyczna zakończyły sympatyczne wokalistki – dziewczyny z zaprzyjaźnionego gimnazjum nr 4 w Otwocku.

    Około godziny 11.00 cała impreza przeniosła się na świeże powietrze. Czekały tam na wszystkich, a zwłaszcza na dzieci kolejne atrakcje typu: dmuchany zamek, trampolina, malowanie twarzy, loteria losowa, liczne stragany z atrakcyjnymi pamiątkami. Wszyscy uczestnicy pikniku mogli skosztować szereg atrakcyjnych potraw przygotowanych przez kuchenny personel Ośrodka ze wspaniałym pamiątkowym tortem na czele. Całej zabawie czas umilał najnowszymi przebojami zespół muzyczny – Kwartet. Na twarzach uczestników festynu królował uśmiech, gdzieniegdzie pojawiały się pary taneczne.

    Imprezę tego typu organizowane przez nasz Ośrodek są otwarte dla wszystkich mieszkańców Otwocka i okolic. Mamy nadzieję,  że w przyszłym roku będzie tu nas jeszcze więcej….!

  Organizatorzy 

  foto.JPG

  PIKNIK INTEGRACYJNY – zobacz zdjęcia

  SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W OTWOCKU
  Administrator strony: mgr Mariusz Woronko, e-mail: mariuszworonko@glusiotwock.pl
  Powered by WordPress
  2008-2024

  Skip to content