W dniu 17 czerwca wybraliśmy się na Przysłop Miętusi, a następnie przez Dolinę Kościeliską dotarliśmy do schroniska na Ornaku. Część uczestników poszła jeszcze nad Smreczyński Staw, natomiast reszta wróciła na obiadokolację.

Ułatwienia dostępu
W dniu 17 czerwca wybraliśmy się na Przysłop Miętusi, a następnie przez Dolinę Kościeliską dotarliśmy do schroniska na Ornaku. Część uczestników poszła jeszcze nad Smreczyński Staw, natomiast reszta wróciła na obiadokolację.

Poprzedni wpis