3 czerwca uczniowie naszej szkoły branżowej przystąpili do egzaminu teoretycznego w formie komputerowej w ramach kwalifikacji HGT.02 „Przygotowanie i wydawanie dań”. Był to ważny etap potwierdzający wiedzę i umiejętności zdobyte podczas nauki zawodu.
Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki i życzymy wszystkim zdającym powodzenia w kolejnych etapach egzaminów zawodowych!
