Z okazji Dnia Dziecka na naszym nowym boisku odbył się wyjątkowy mecz siatkówki: uczniowie kontra nauczyciele. Nie zabrakło emocji, sportowej rywalizacji, uśmiechów i świetnej zabawy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz kibicom za wspólnie spędzony czas i stworzenie fantastycznej atmosfery. To był doskonały sposób na świętowanie Dnia Dziecka, a jednocześnie oficjalne przetestowanie naszego nowego boiska.
Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele takich sportowych wydarzeń!

