Oferta 2018/2019:

Powiększ plakat

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA OŚRODKA - naciśnij foto

Zdjęcie Ośrodka z satelity

Administrator serwisu:

Kadra

84 PRACOWNICY NASZEGO OŚRODKA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Dyrektor Ośrodka: mgr Paweł Uścinowicz
Kierownik Internatu: mgr Jacek Przybysz
Pedagog szkolny: mgr Krzysztof Stolarski
Psycholog szkolny: mgr Wioletta Lendzion-Kowalska

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA:
mgr Monika Andrzejak
mgr Iwona Długaszek
mgr Maria Duszczyk
mgr Halina Galera-Łubian
mgr Kinga Golewska
mgr Aneta Gołąb
mgr Katarzyna Grzywacz
mgr Barbara Karłowska
mgr Maria Rudnicka
mgr Ewa Skonieczna
mgr Anna Sułkowska
mgr Agnieszka Walczak 
mgr Elżbieta Wójcik
mgr Anna Żaczek

PRZEDSZKOLE:
mgr Agnieszka Dubińska
mgr Anna Duszczyk
mgr Anna Wilczek
mgr Małgorzata Kozłowska
mgr Magdalena Krupa
mgr Marta Matusiak
mgr Iwona Pasternacka
mgr Liliana Rybska
mgr Anna Skonieczna
mgr Ewa Skonieczna
mgr Krzysztof Stolarski – muzykoterapia
mgr Elżbieta Wójcik
mgr Anna Żaczek

SZKOŁA PODSTAWOWA, GIMNAZJUM I SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA:
NAUCZYCIELE/NAUCZANE PRZEDMIOTY:
mgr Grażyna Bakuła – przedmioty ekonomiczne – wych. kl. IV TG
mgr Barbara Danilewicz/s.Salomea – religia
mgr Jakub Dubrawski – kształcenie zintegrowane – wych. kl. IIIc SP

mgr Kinga Golewska – język polski – wych. kl. IIb TG
mgr Teresa Gurdziel – geografia, przyroda – wych. kl. IIa TG
mgr Barbara Karłowska – język polski 
mgr Katarzyna Kieszek – chemia
mgr Barbara Kotula – język angielski, język niemiecki
mgr Zofia Kruczała – matematyka, fizyka 
mgr Marta Zawistowska-Krysztofik – matematyka – wych. kl. VIII SP
mgr Mirosława Kwas – kształcenie zintegrowane, wdżwr – wych. kl. IIIb SP
mgr Paulina Jarzemska – wychowanie fizyczne 
mgr Izabela Maszkiewicz – język angielski
mgr Anna Osuchowska – nauczanie początkowe – wych. kl. I SP
mgr Maria Rudnicka – kształcenie zintegrowane – wych. kl. IIIa SP
mgr Marta Sierpińska – nauczanie początkowe – wych. kl. IIId SP
mgr inż. Iwona Suchodolska – przedmioty gastronomiczne
mgr Beata Skrzypek-Nowak – biologia, przyroda, przedmioty gastronomiczne
mgr Hanna Sośnierz – sztuka, muzyka, technika, WOK – wych. kl. VII SP
mgr Renata Trzaskowska – nauczanie początkowe – wych. kl. II SP
mgr Sebastian Turzyński – wychowanie fizyczne
mgr Agnieszka Wilczyńska – historia, WOS – wych. kl. V-VII SP
mgr Mariusz Woronko – informatyka, zajęcia komputerowe
mgr Arkadiusz Woźniak-edukacja dla bezpieczeństwa, przysposobienie obronne

NAUCZYCIELE INTERNATU:
mgr Katarzyna Grzywacz – wych. grupy IV
mgr Sebastian Turzyński – wych. grupy II
mgr Agnieszka Walczak – urlop macierzyński
mgr Mariusz Woronko – wych. grupy I

ŚWIETLICA SZKOŁY PODSTAWOWEJ:
mgr Iwona Długaszek
mgr Joanna Mistewicz-Struska

ADMINISTRACJA:
Monika Cichecka
Elżbieta Szymczyk
mgr Bogusława Konowrocka
Agata Stolarska

     

     Dziękujemy Pani Zofii Kruczale za założenie naszej strony internetowej, w którą włożyła dużo pracy i zaangażowania.  Strona funkcjonuje od 2008 roku, do roku 2011 była prowadzona przez Panią Zofię, a obecnie jest aktualizowana przez Pana Mariusza Woronko.

Z podziękowaniami wychowankowie Ośrodka

SOSW NR 2 DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH, SŁABOSŁYSZĄCYCH ORAZ Z AUTYZMEM, W TYM Z ZESPOŁEM ASPERGERA W OTWOCKU
Administrator strony: mgr Mariusz Woronko, e-mail: mworonko@glusiotwock.pl
Powered by WordPress
2008-2018